Tamamlayıcı Sağlık

Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşması olan özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti alabileceğiniz devlet destekli bir sağlık sigortasıdır. SGK’nın kapsamadığı ya da kapsadığı halde ücret limitlerini aşan tedavi giderlerinizi karşılayarak ilave ücret ödemeden tedavi olmanıza olanak sağlar.
 

Bayraktar Sigorta ;

Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine en uygun fiyatla en kapsamlı teklifleri sunuyor. Bizden fiyat teklifi almadan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmayın.

"Tamamlayıcı sağlık sigortasını işin uzmanına bırakın içiniz her zaman rahat olsun."

Soru / Cevap

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığınız soru-cevap eğer aşağıda yoksa lütfen bizi arayın.

Tamamlayıcı sağlık sigortası şartlarından en önemlisi SGK’lı olmanızdır. SGK’lıysanız, Bağ-Kur’luysanız ya da devlet memuruysanız tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsin. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortasını, ailenizdeki 0-65 yaş aralığındaki diğer bireyler adına da yaptırabilirsiniz, fakat sigorta yaptırdığınız aile bireyleri için ayrı ayrı prim ödemeniz gerekir.

SGK’lı olmak gibi özel sağlık kuruluşlarından yararlanmakta belirli şartlara bağlıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortası sadece SGK anlaşması olan özel sağlık kurumlarında geçerlidir. Bu açıdan sağlık hizmeti almak için SGK anlaşması olan özel hastaneleri tercih etmeniz gerekir.

 Tamamlayıcı sağlık sigortası sadece SGK anlaşması olan özel sağlık kurumlarında geçerlidir. Bu açıdan sağlık hizmeti almak için SGK anlaşması olan özel hastaneleri tercih etmeniz gerekir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası prim ödemesini farklı bankaların kredi kartlarıyla yapabilirsiniz. Bu şekilde peşin ödeme yapabileceğin gibi prim ödemelerini eşit taksitlere de bölebilirsiniz. Taksitli seçeneği kullanarak tamamlayıcı sağlık sigortası ücretini aylık olarak da ödeyebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası genel olarak check-up, diyetisyen, gözlük ve lens, ambulans hizmetlerini kapsamaz. Ancak bazı sigorta şirketleri poliçeye ambulans ve diş teminatını da ekleyebilir. Bu nedenle teminatları inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun tamamlayıcı sağlık sigortasını tercih edebilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al